NAUCZYCIELE

WYKAZ NAUCZYCIELI
W ROKU SZKOLNYM 2018/2019  

LP.NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELAPRZEDMIOT
1.Ajanidis DariuszChemia
2.Budzanowska JustynaJęzyk polski
3.Bujak Monika Język angielski
4.Borek JolantaBibliotekarz
5.Dominiczak EdytaPrzedmioty zawodowe, wychowawca klasy 4AG
6.Droździak AgnieszkaJęzyk niemiecki, Język angielski
7.Dudek BogdanGeografia
8.Fiszer PatrycjaPrzedmioty zawodowe, wychowawca klasy 3 AT
9.Gelczuk MariuszWychowanie-fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca klasy 2 AT
10.Gwóźdź JoannaJęzyk angielski
11.Grodzka JoannaHistoria, geografia
12.Hawrysz BeataPedagog szkolny, wychowawca klasy 4 HA
13.Gieras - Idczak IlonaJęzyk polski, wychowawca klasy 2 AE
14.Jakubowska – Szynal IzabelaJęzyk niemiecki
15.Jaszczyszyn MariaPrzedmioty zawodowe
16.Jaszek WiesławMatematyka, fizyka, informatyka
17.Józefowski GrzegorzReligia
18.Jurasik JoannaPrzedmioty zawodowe
19.Kaliska-Drozd Magdalena Przedmioty zawodowe
20.Kasprowski PiotrZajęcia praktyczne
21.Kazimierczyk JacekWychowanie-fizyczne, wychowawca klasy 2 BL
22.Knutelska JoannaPrzedmioty zawodowe, doradca zawodowy
23.Kotlińska ElżbietaPrzedmioty zawodowe, prawo, historia, wiedza o społeczeństwie
24.Kozber DanielWychowanie-fizyczne, wychowawca klasy 2 AL
25.Kozicka-Dygdałowicz MagdalenaPrzedmioty zawodowe
26.Kozłowski ArkadiuszFizyka
27.Kulesza JoannaPrzedmioty zawodowe, wychowawca klasy 2 HF
28.Kuśmierek KrzysztofZajęcia praktyczne
29.Kruczek KatarzynaPrzedmioty zawodowe, wychowawca klasy 1 AE
30.Kruk IngaJęzyk niemiecki, Język angielski, wychowawca klasy 1 PL
31.Lubos JustynaWychowanie fizyczne, wychowawca klasy 4 AE
32.Łata AgnieszkaMatematyka, wychowawca klasy 3 EL
33.Madej BarbaraPrzedmioty zawodowe, biologia
34.Ks. Maj PawełReligia
35.Mazur AgnieszkaPrzedmioty zawodowe
36.Ostaszewska - Kozber MagdalenaJęzyk angielski, wychowawca klasy 2 HA
37.Ostrowska RadosławaJęzyk polski, wiedza o kulturze, wychowanie fizyczne
38.Plust JolantaJęzyka angielski
39.Politowicz JoannaJęzyk niemiecki, przedmioty zawodowe, wychowawca klasy 1 HT
40.Przygoda JolantaGeografia, wychowawca klasy 3 AT
41.Sabat-Żełobowska AgnieszkaPedagog szkolny, wychowawca klasy 1 ZK
42.Sawczuk Jacek Wychowanie-fizyczne, wychowawca klasy 2 ZK
43.Szponarska JoannaPrzedmioty zawodowe
44.Serwa Wioletta Przedmioty zawodowe, wychowawca klasy 3 AE
45.Stecki GrzegorzMatematyka, informatyka, wychowawca klasy 3 AG
46.Szumczyk IwonaMatematyka
47.Ks. Szczurek SebastianReligia
48.Tyrpak JoannaPrzedmioty zawodowe, doradca zawodowy, wychowawca klasy 1 AL
49.Vantsa JanJęzyk angielski
50.Wałecka Dorota Przedmioty zawodowe, wychowawca klasy 1 AG
51.Waśniewska Ewa Przedmioty zawodowe, wiedza o kulturze
52.Wierzbicka MałgorzataPrzedmioty zawodowe, wychowawca klasy 2 AG
53.Wiśniewska BarbaraPrzedmioty zawodowe
54.Ziemieńczuk Jolanta Język polski, wiedza o kulturze, wychowawca klasy 3 AL
55.Zioło BeataPrzedmioty zawodowe
56.Zielska MonikaJęzyk polski
57.Zujewicz RenataHistoria, wiedza o społeczeństwie
58.Żukrowska-Witek AnnaPrzedmioty zawodowe, wychowawca klasy 4 AL